Траєкторія вступу для вступників у магістратуру 2023 року

Увага!

Додатковий набір у магістратуру: прийом заяв із 20 вересня до 4 жовтня 2023 року!

Траєкторія вступу у магістратуру має свої особливості у вступників на основі диплома бакалавра, магістра чи спеціаліста.

1.  Якщо у вас диплом бакалавра:

А – вступ на спеціальності галузей знань 05 Соціальні та поведінкові науки (спеціальності 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 054 Соціологія), 06 Журналістика (спеціальність 061 Журналістика), 07 Управління та адміністрування (спеціальності 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво та торгівля), 08 Право (спеціальність 081 Право), 28 Публічне управління та адміністрування (спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування), 29 Міжнародні відносини (спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, 292 Міжнародні економічні відносини) для вступу в Університет Ви повинні скласти ЄВІ та ЄФВВ (переглянути інформацію про ЄВІ та ЄФВВ). Якщо відноситеся до пільгової категорії (переглянути інформацію про пільгові категорії), Ви можете скласти в Університеті замість ЄВІ – співбесіду з іноземної мови, замість ЄФВВ – фахове вступне випробування.

Для складання фахового вступного випробування чи співбесіди з іноземної мови необхідно зареєструватися в електронному кабінету вступника. Як зареєструвати кабінет вступника. Як зареєструватися для складання співбесіди чи фахового вступного випробування. Термін реєстрації  для складання співбесіди і фахового вступного іспиту – до 18.00 год 27 липня.

Після складання вступних випробувань у період від 31 липня до 21 серпня з кабінету вступника необхідно подати заяву на вступ до ПНУ (як подати заяву на вступ з кабінету вступника).

Після того, як статус вашої заяви у кабінеті вступника зміниться на “рекомендовано бюджет” вам необхідно до 29 серпня виконати вимоги до вступу (вимоги до вступу: як їх виконати). Якщо статус вашої заяви зміниться на “рекомендовано контракт”, виконати вимоги до вступу необхідно до 14 вересня (вимоги до вступу: як їх виконати).

Б. Вступ на усі інші спеціальності: передбачає складання двох іспитів. Перший – єдиний вступний іспит (ЄВІ) (переглянути інформацію про ЄВІ) та фахове вступне випробування в університеті. Фахове вступне випробування в університеті проводиться у вигляді комп’ютерного тестування, в університеті. Ви можете підготуватися до складання цього іспиту – для цього необхідно вибрати блок тестових завдань із обраної спеціальної і потренуватися. Тести для підготовки до фахового вступного іспиту знаходяться тут.

Нагадуємо, що реєстрація на фахові вступні випробування відбується із кабінету вступника до до 18.00 год 27 липня. Як зареєструвати кабінет вступника. Як зареєструватися для складання співбесіди чи фахового вступного випробування.

У 2023 році додаткових сесій ЄВІ та ЄФВВ не передбачається.

В. Також у ПНУ є можливість вступити без вступних іспитів на спеціальності, які користуються особливою підтримкою держави . Переглянути перелік цих спеціальностей. Вступ на ці спеціальності на контракт передбачає подання тільки мотиваційного листа. Як написати мотиваційного листа. Мотиваційний лист завантажується у текстовому форматі у електронний кабінет під час подання заяв на вступ. До кожної поданої заяви подається окремий мотиваційний лист.

Заява з кабінету вступника подається через електронний кабінет. Як подати заяву на вступ з кабінету вступника.  Заяви подаються у період із 31 липня до 21 серпня. Після того, як статус вашої заяви у кабінеті вступника зміниться на “рекомендовано контракт”, необхідно до 14 вересня виконати вимоги до вступу  (вимоги до вступу: як їх виконати).

2. Якщо у Вас диплом магістра чи спеціаліста:

А – вступ на спеціальності галузей знань 05 Соціальні та поведінкові науки (спеціальності 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 054 Соціологія), 06 Журналістика (спеціальність 061 Журналістика), 07 Управління та адміністрування (спеціальності 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво та торгівля), 08 Право (спеціальність 081 Право), 28 Публічне управління та адміністрування (спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування), 29 Міжнародні відносини (спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, 292 Міжнародні економічні відносини) для вступу в Університет Ви повинні скласти ЄВІ та ЄФВВ (переглянути інформацію про ЄВІ та ЄФВВ), або, на Ваш вибір, Ви можете замість ЄВІ скласти співбесіду з іноземної мови в університеті, або фахове вступне випробування (комп’ютерне тестування) в університеті замість ЄФВВ (вступ тільки на контракт у цьому випадку). Також, якщо відноситеся до пільгової категорії (переглянути інформацію про пільгові категорії), Ви можете скласти в Університеті замість ЄВІ – співбесіду з іноземної мови, замість ЄФВВ – фахове вступне випробування.

Б. Вступ на усі інші спеціальності: передбачає складання двох іспитів. Перший – єдиний вступний іспит (ЄВІ) (переглянути інформацію про ЄВІ) та фахове вступне випробування в університеті. На Ваш вибір, Ви можете замість ЄВІ скласти співбесіду з іноземної мови в університеті. Фахове вступне випробування в університеті проводиться у вигляді комп’ютерного тестування, в університеті. Ви можете підготуватися до складання цього іспиту – для цього необхідно вибрати блок тестових завдань із обраної спеціальної і потренуватися. Тести для підготовки до фахового вступного іспиту знаходяться тут.

Якщо відноситеся до пільгової категорії (переглянути інформацію про пільгові категорії), Ви також можете скласти в Університеті замість ЄВІ – співбесіду з іноземної мови