Вимоги до зарахування (до вступу) 2023

Для вступників до Університету, у встановлені дати необхідно виконати вимоги до вступу.

Дати виконання вимог:

Для рекомендованих на бюджет Для рекомендованих на контракт
Для вступників на основі повної загальної середньої освіти: до 8 серпня 2023 року до 25 серпня 2023 року
Для вступників на основі диплома молодшого спеціаліста чи фахового молодшого бакалавра до 8 серпня 2023 року до 25 серпня 2023 року
Для вступників у магістратуру до 29 серпня 2023 року до 14 вересня 2023 року
для вступників на бакалаврат (друга вища освіта) до 25 серпня 2023 року
Для вступників на кафедру військової підготовки до 25 серпня 2023 року

Виконання вимог передбачає представлення у Приймальну комісію Університету:

1. Документів про освіту (свідоцтво про повну загальну середню освіту чи диплом бакалавра чи диплом магістра), додаток до документа про освіту (і їх копії)
  2. Документ, що посвідчує особу (паспорт чи ID-картка) (і його копію)
  3. Індивідуальний код платника податків (ідентифікаційний код) (і його копію)
  4. 4 фотокартки 3х4
  5. За наявності – документи, що посвідчують пільгу (і їх копії)
  6. Військово-обліковий документ (і його копію)
  7. Папка на зав’язках.

При поданні документів вступник також заповнює заяву для вступу.

Працівник відбіркової комісії засвідчує копії поданих оригіналів документів і у приймальній комісії залишаються копії перерахованих документів. Оригінали документів одразу повертаються вступнику і в університеті не залишаються.

Також у вказані дати необхідно укласти контракт. Для вступників на бюджет – освітній, для вступників на контракт – освітній і фінансовий (і проплатити за навчання (за перший семестр). Вартість навчання – тут. Реквізити для оплати – тут.