Коротко про вступ до Університету на бакалаврат

Після завершення школи (ліцею), на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО)  ви можете вступити на перший курс університету.

Перелік спеціальностей (освітніх програм) на які можна вступити до ПНУ можна переглянути тут.

Мотиваційний лист: вимоги до написання і що з ним робити далі.

Для того, щоб подати заяву на вступ необхідно створити кабінет вступника, якщо обрали спеціальність, на яку треба творчий конкурс, чи маєте пільги при вступі і будете складати співбесіду – зареєструватися у кабінеті вступника для проходження творчого конкурсу чи співбесіди. Заяви на вступ також подаються через електронний кабінет вступника.

Після завершення коледжу, на основі диплома молодшого спеціаліста чи фахового молодшого бакалавра  (за новою термінологією, такий вступ називається “вступ на основі Національної рамки кваліфікацій 5-го рівня” – НРК5) ви можете вступити на старші курси університету, або, за бажанням на перший курс університету. Цього року вступники на основі НРК5 матимуть змогу претендувати на місця державного замовлення.

• Вступ у 2023 році на основі НРК5 передбачає наявність результатів НМТ 2023 року, або НМТ 2022 року, або ЗНО 2021 року, або ЗНО 202о року.
  • Детально про НМТ
  • Також, є спеціальності, на які НМТ чи ЗНО складати немає потреби, на такі спеціальності можна вступити за результатами творчого конкурсу. Переглянути перелік цих спеціальностей можна за посиланням. Звертаємо увагу, що не всі факультети оголошують прийом на ці спеціальності на 2-ий чи на 3-ій курс. Для цього необхідно переглянути Додаток 3 Правил прийому до Університету, в якому наведений перелік спеціальностей (освітніх програм) на які оголошено набір цього року на старші курси.
  • Також є спеціальності, так звані “спеціальності, які мають особливу підтримку”, на які на контракт можна вступити тільки за мотиваційним листом. Переглянути перелік цих спеціальностей. Звертаємо увагу, що не всі факультети оголошують прийом на ці спеціальності на 2-ий чи на 3-ій курс. Для цього необхідно переглянути Додаток 3 Правил прийому до Університету, в якому наведений перелік спеціальностей (освітніх програм) на які оголошено набір цього року на старші курси.

Мотиваційний лист: вимоги до написання і що з ним робити далі.