Пробне тестування з усіх дисциплін, що виносяться на вступні іспити! Реєстрація.

До уваги вступників до Прикарпатського національного Університету імені Василя Стефаника!

Університет дає можливість Вам пройти пробне тестування із усіх дисциплін, що виносяться на вступні іспити! Пройшовши пробне тестування Ви отримаєте змогу з’ясувати свої “слабкі” і “сильні” сторони, акцентувати увагу на питаннях і темах, які треба “підтягнути”, а також – ознайомитися із технічною стороною процедури вступних іспитів до Університету.

А тому:

Запрошуємо Вас пройти пробне тестування для підготовки до вступу до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у 2021 році.

Для цього зареєструйтесь у відповідній формі з 9 до 16 квітня 2021 року.

Після успішної реєстрації Вам буде надіслано дані для проходження пробного тестування, яке відбуватиметься у період з 19 квітня 2021 року до 30 квітня 2021 року.