Додатковий набірна перші курси (на основі ПЗСО, денна контрактна форма навчання)

До уваги вступників, які завершили навчання у загальноосвітніх навчальних закладах (отримали повну загальну середню освіту) і вивили бажання вступити до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!

Оголошується додатковий набір на перші курси на основі повної загальної середньої освіти на денну контрактну форму навчання!

Терміни додаткового набору:

• Прийом заяв та документів (через електронний кабінет вступника): від 20 вересня 2022 року до 27 вересня 2022 року.
  • Формування рейтингових списків (рекомендації до зарахування): 28 вересня 2922 року.
  • Виконання вимог вступниками, які отримали рекомендації: до 17:00 години 29 вересня 2022 року.
  • Зарахування вступників, які виконали вимоги до зарахування (надали оригінали документів): 30 вересня 2022 року.

Детальніше про вступ на перший курс університету

Наступний етап додаткового набору розпочнеться із 3 жовтня 2022 року.