Куди і як надсилати документи для реєстрації?

Документи для реєстрації на БЄФВВ необхідно надсилати на електронні адреси, вказані нижче, на відповідні факультети (інститути), також можна занести персонально за вказаними адресами.

*Перш ніж надіслати лист,  обов’язково потрібно перевірити правильність даних, зазначених в заяві-анкеті.

У разі успішної реєстрації учаснику / учасниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену ним / нею у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у відбірковій комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки, йому / їй потрібно звернутися до відбіркової комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до відбіркової комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійде на адресу, зазначену в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, учасник / учасниця має звернутися до відбіркової комісії, до якої надсилав / надсилала реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.