Адреси для надсилання документів для реєстрації на ЄВІ, ЄФВВ

Документи для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ необхідно надсилати на електронні адреси, вказані нижче, на відповідні факультети (інститути), також можна занести персонально за вказаними адресами.

*Перш ніж надіслати лист,  обов’язково потрібно перевірити правильність даних, зазначених в заяві-анкеті.

У разі успішної реєстрації учаснику / учасниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену ним / нею у заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у відбірковій комісії. Якщо в екзаменаційному листку учасник / учасниця виявить помилки, йому / їй потрібно звернутися до відбіркової комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до відбіркової комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійде на адресу, зазначену в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, учасник / учасниця має звернутися до відбіркової комісії, до якої надсилав / надсилала реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.