Реєстрація на творчі конкурси (до 15:00 год 15 серпня)

Зареєструватися на творчий конкурс (натиснути для реєстрації)

Основний етап творчих конкурсів завершився. Проте, триває реєстрація на другий етап творчих конкурсів – для вступників на контракту форму навчання. Реєструватися на творчі конкурси необхідно вступникам на перший курс на основі повної загальної середньої освіти (після школи), для вступників на перший курс на спеціальність 025 Музичне мистецтво необхідно мати документ, що підтверджує отримання спеціалізованої музичної освіти (переважно це диплом молодшого спеціаліста або фахового молодшого бакалавра).

До уваги вступників на спеціальності:

• 017 Фізична культура і спорт;
  • 022 Дизайн
  • 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
  • 024 Хореографія
  • 025 Музичне мистецтво
  • 026 Сценічне мистецтво

Реєстрація триватиме до 15:00 години 15 серпня.

Творчі конкурси будуть проводитися у період із 9 по 16 серпня за затвердженим розкладом (переглянути розклад).

Зареєструватися на творчий конкурс (натиснути для реєстрації)

Заява  для участі у творчому конкурсі (мати заповнену із собою у день проведення творчого конкурсу)

Розклад проведення творчих конкурсів

Програми творчих конкурсів