Вступ через ОЦ

Стати студентом просто!!!

Всього 6 кроків:

КРОК 1:

Перевір чи підпадає твій населений пункт під вступ через освітні центри “Крим-Україна”, “Донбас-Україна”

КРОК 2:

Обери спеціальність і навчальний заклад із переліку та звернися до нашого Освітнього Центру будь-якими засобами зв’язку та отримай запрошення ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, на базі якого створений освітній центр «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», що дозволить підтвердити мету перетину КПВВ.

КРОК 3:

При перетині КПВВ покажи надруковане чи електронне запрошення (додаток 2)

КРОК 4:

Підготуй пакет документів

Заявником особисто подаються в письмовій формі такі документи:

  • заява;
  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років (за бажанням);
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
  • документа, що посвідчує особу, а за його відсутності – свідоцтво про народження.
  • у разі відсутності в документі, що посвідчує особу, відмітки про реєстрацію місця проживання на тимчасово окупованих територіях України, підтвердження факту проживання може здійснюватися на підставі відомостей, зазначених у документах, визначених в абзаці третьому частини сьомої статті 4 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», копіях документів, до яких вносяться відомості про місце проживання та/або довідки про реєстрацію місця проживання батьків (одного з батьків), в яких зазначено місце проживання на відповідних територіях;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • документ про освіту державного зразка та додаток до нього;
  • довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації уповноваженого закладу загальної середньої освіти в рік вступу (за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього), яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

КРОК 5:

Подай документи. Особисто подай заяву та заповни освітню декларацію (додаток 1). ОЦ працює з 7 червня до 24 вересня  2021 року. Зверни увагу! Подати документи для вступу на бюджет потрібно до 20 липня 2021 (до цієї дати потрібно здати іспити). З метою безпеки прізвища абітурієнтів та зарахованих студентів шифруватимуться.

КРОК 6:

Здай іспити!

Річне оцінювання та державну підсумкову атестацію з української мови та історії України  ти можеш пройти у Ліцеї №3 Івано-Франківської міської ради

Вступне випробування з математики чи творчий конкурс здай в Університеті.

 

СТАНЬ СТУДЕНТОМ!!!