Група: ФІМ-М.АМ-6 - Фаховий іспит (англійська мова та друга іноземна мова)
Іспит: | | Фаховий іспит (англійська мова та друга іноземна мова) |
Група: | | ФІМ-М.АМ-6 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 307 |
| | |
1) Бабич Адріан Віталійович |
2) Березовська Юлія Романівна |
3) Близнюк Лілія Василівна |
4) Боратинська Ліліана Богданівна |
5) Грицик Христина Миколаївна |
6) Ігнатенко Дар`я Петрівна |
7) Лесюк Дмитро Віталійович |
8) Лисий Владислав Віталійович |
9) Олешко Надія Ігорівна |
10) Паркулаб Ірина Ігорівна |
11) Рухліна Анастасія Віталіївна |
12) Сойма Діана Романівна |
13) Солецький Павло Олександрович |
14) Сорочинська Юлія Іванівна |
15) Теліжин Евеліна Анатоліївна |
16) Ткач Соломія Михайлівна |
17) Хорт Віталія Володимирівна |
Група: ФМІ-М.М-5 - Фаховий іспит (математика)
Іспит: | | Фаховий іспит (математика) |
Група: | | ФМІ-М.М-5 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 320 |
| | |
1) Вацеба Максим Ігорович |
2) Грибель Віктор Богданович |
Група: ФМІ-М.МІ-4 - Фаховий іспит (математика та інформатика)
Іспит: | | Фаховий іспит (математика та інформатика) |
Група: | | ФМІ-М.МІ-4 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 320 |
| | |
1) Жупанський Любомир Русланович |
2) Русин Микола Володимирович |
3) Федорчак Анастасія Михайлівна |
4) Франчевський Ігор Ігорович |
Група: ФФ-М.КІУМЛ-5 - Фаховий іспит (комплексний іспит з української мови і літератури)
Іспит: | | Фаховий іспит (комплексний іспит з української мови і літератури) |
Група: | | ФФ-М.КІУМЛ-5 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 320 |
| | |
1) Гудзовський Руслан Ігорович |
2) Кульчицька Марія Романівна |
3) Романюк Марта Володимирівна |
4) Хомут Наталія Миколаївна |
Група: ФТФ-М.Ф-4 - Фаховий іспит (фізика)
Іспит: | | Фаховий іспит (фізика) |
Група: | | ФТФ-М.Ф-4 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 320 |
| | |
1) Пинчук Іван Васильович |
Група: ФТФ-М.Ф2-3 - Фаховий іспит (фізика-2)
Іспит: | | Фаховий іспит (фізика-2) |
Група: | | ФТФ-М.Ф2-3 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 320 |
| | |
1) Векерик Денис Віталійович |
2) Тимофій Тарас Миколайович |
Група: ЄФВВ.ПС-5 - ЄФВВ предметний тест з психології та соціології
Іспит: | | ЄФВВ предметний тест з психології та соціології |
Група: | | ЄФВВ.ПС-5 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 320 |
| | |
1) Антоненко Олександр Миколайович |
2) Манько Дмитро Сергійович |
3) Мигляс Наталія Володимирівна |
4) Осташевський Вадим Вікторович |
Група: ЄФВВ.ПП-5 - ЄФВВ предметний тест з педагогіки та психології
Іспит: | | ЄФВВ предметний тест з педагогіки та психології |
Група: | | ЄФВВ.ПП-5 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 320 |
| | |
1) Бортнік Надія Василівна |
2) Команіцька Світлана Миколаївна |
Група: ПФ-М.СРСП-5 - Фаховий іспит (соціальна робота, соціальна педагогіка)
Іспит: | | Фаховий іспит (соціальна робота, соціальна педагогіка) |
Група: | | ПФ-М.СРСП-5 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
Група: ФІМ-М.НМ-4 - Фаховий іспит (німецька мова та англійська мова)
Іспит: | | Фаховий іспит (німецька мова та англійська мова) |
Група: | | ФІМ-М.НМ-4 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
1) Кошманюк Валентин Петрович |
Група: ФІПМВ-М.КІІ-5 - Фаховий іспит (комплексний іспит з історії)
Іспит: | | Фаховий іспит (комплексний іспит з історії) |
Група: | | ФІПМВ-М.КІІ-5 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
1) Кас`яненко Маргарита Володимирівна |
2) Савчин Назарій Ігорович |
3) Стап`як Ярослав Дмитрович |
Група: ФПН-М.КІБ-5 - Фаховий іспит (комплексний іспит з біології)
Іспит: | | Фаховий іспит (комплексний іспит з біології) |
Група: | | ФПН-М.КІБ-5 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
1) Кравець Надія Ярославівна |
Група: ФПН-М.КІЕ-4 - Фаховий іспит (комплексний іспит з екології)
Іспит: | | Фаховий іспит (комплексний іспит з екології) |
Група: | | ФПН-М.КІЕ-4 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
1) Боднарук Микола Павлович |
Група: ФПН-М.КІБх-4 - Фаховий іспит (комплексний іспит з біохімії та загальної біології)
Іспит: | | Фаховий іспит (комплексний іспит з біохімії та загальної біології) |
Група: | | ФПН-М.КІБх-4 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
1) Олійник Вероніка Олегівна |
Група: ФПН-М.КІХ-1 - Фаховий іспит (комплексний іспит з хімії)
Іспит: | | Фаховий іспит (комплексний іспит з хімії) |
Група: | | ФПН-М.КІХ-1 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
1) Андрейчук Оксана Василівна |
2) Лилик Михайло Володимирович |
3) Шендерюк Владислав Олегович |
Група: ФПН-М.АГ-4 - Фаховий іспит (агрономія)
Іспит: | | Фаховий іспит (агрономія) |
Група: | | ФПН-М.АГ-4 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
1) Кордяк Віталій Васильович |
2) Марціновський Петро Вікторович |
Група: ФПН-М.КІТЛВ-5 - Фаховий іспит (комплексний іспит з технології лісогосподарського виробництва)
Іспит: | | Фаховий іспит (комплексний іспит з технології лісогосподарського виробництва) |
Група: | | ФПН-М.КІТЛВ-5 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
1) Гуменюк Богдан Володимирович |
2) Красноступ Микола Вікторович |
Група: ФФВС-М.ТМОФКС-5 - Фаховий іспит (Теоретико-методичні основи фізичної культури і спорту)
Іспит: | | Фаховий іспит (Теоретико-методичні основи фізичної культури і спорту) |
Група: | | ФФВС-М.ТМОФКС-5 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
1) Бернатович Ігор Андрійович |
2) Гольдман Назарій Леонідович |
Група: ФФВС-М.ОФТЕ-5 - Фаховий іспит (Основи фізичної терапії та ерготерапії)
Іспит: | | Фаховий іспит (Основи фізичної терапії та ерготерапії) |
Група: | | ФФВС-М.ОФТЕ-5 |
Початок іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Завершення іспиту: | | СЕСІЯ-1 |
Дата проведення: | | 2024-07-28 |
Аудиторія: | | 309 |
| | |
1) Петращук Кароліна Ярославівна |
2) Серман Світлана Петрівна |
3) Юрченко Владислав Олегович |