Факультет/Інститут:  Факультет фізичного виховання і спорту
Кваліфікація:  Бакалавр
Форма навчання:  Денна
Курс:  1 Курс
Спеціальнісь:  Фізична терапія, ерготерапія
  227 Терапія та реабілітація
  227.01 Фізична терапія
   
   
Прізвище, ім'я, по батькові (дата народження) Пріоритет Конкурсний бал Статус заяви Квота Оригінали
1 Деркач Марта Романівна 15.07.2003 1 165.765 До наказу
2 Грушецький Михайло Іванович 18.09.1989 1 155.000 До наказу
3 Іванюк Надія Миколаївна 11.11.2003 2 153.640 До наказу
4 Яцків Юлія Володимирівна 24.05.2004 2 152.412 До наказу
5 Кифорук Христина Андріївна 11.04.2004 147.320 До наказу
6 Джичка Оксана Романівна 24.02.1991 141.400 До наказу
7 Ковбаснюк Ілля Юрійович 16.07.2003 129.833 До наказу
8 Конрад Вікторія Юріївна 02.06.2004 1 143.280 Відхилено (контракт)  
9 Сушицький Назарій Ігорович 09.04.2003 2 160.560 Скасовано (втрата пріор.)    
10 Гринишин Наталія Анатоліївна 27.07.2005 4 150.000 Відмова    
11 Ткачук Каміла Володимирівна 03.04.2005 3 146.650 Відмова    
12 Ткачук Каміла Володимирівна 03.04.2005 1 146.650 Скасовано (втрата пріор.)    
13 Ярич Ангеліна Михайлівна 17.06.2004 2 146.520 Деактивовано (зарах. на бюджет)  
14 Крохмалюк Арсен Андріанович 22.01.2004 2 145.467 Деактивовано (зарах. на бюджет)  
15 Волошин Тетяна Володимирівна 07.02.2003 1 145.440 Відмова    
16 Мальнев Дмитро Максимович 10.04.2004 1 145.400 Відмова    
17 Зубик Вероніка Любомирівна 19.03.2004 3 145.320 Відмова    
18 Ковцуняк Надія Іванівна 29.02.2004 2 144.647 Відмова    
19 Кувік Юрій Васильович 23.04.2004 2 144.450 Скасовано (втрата пріор.)    
20 Матійчук Богдан Богданович 03.10.2003 2 144.050 Відмова    
21 Рев`юк Яна Миколаївна 19.01.2004 3 142.750 Відмова    
22 Кабан Яна Іванівна 31.10.2004 2 141.700 Деактивовано (зарах. на бюджет)  
23 Кондратенко Володимир Володимирович 30.06.2004 2 141.583 Відмова    
24 Голіней Максим Романович 21.11.2003 1 141.550 Скасовано вступником    
25 Голіней Максим Романович 21.11.2003 1 141.550 Відмова    
26 Кілочко Ольга Володимирівна 22.07.2004 1 141.040 Відмова    
27 Дзюбінська Христина Романівна 16.04.2004 1 140.640 Відмова    
28 Шевчук Діана Степанівна 23.04.2003 139.650 Відмова    
29 Воробець Христина Романівна 31.03.2002 1 139.350 Відмова    
30 Якименко Ізабелла Вікторівна 01.11.2003 3 138.520 Відмова    
31 Водославський Олег Васильович 25.10.1994 1 138.520 Відмова    
32 Рега Ілона Володимирівна 13.10.2005 138.050 Скасовано (втрата пріор.)    
33 Зуб`як Ірина Ігорівна 14.08.2004 1 137.650 Відмова    
34 Перегінець Богдан Михайлович 13.05.2003 136.320 Відмова    
35 Петрас Леся Борисівна 06.08.1982 3 135.440 Відмова    
36 Бердей Олександр Олександрович 26.12.2003 4 135.333 Скасовано вступником    
37 Белзюк Софія Петрівна 29.10.2003 2 134.600 Відмова    
38 Ткачук Владислав Віталійович 20.07.2002 133.917 Скасовано (втрата пріор.)    
39 Паук Наталя Михайлівна 10.03.2005 133.409 Відмова    
40 Остап`юк Денис Русланович 06.06.2003 2 133.040 Відмова    
41 Климюк Яна Ігорівна 19.06.2004 132.909 Відмова    
42 Прокопишин Михайло Васильович 06.09.2003 1 132.800 Відмова    
43 Федик Галина Богданівна 18.12.1985 1 132.520 Відмова    
44 Мельничук Інеса Володимирівна 24.10.2004 131.920 Відмова    
45 Каглян Дмитро Васильович 13.11.1996 2 130.720 Відмова    
46 Порайко Ігор Богданович 17.04.1999 1 127.200 Скасовано вступником    
47 Григорчук Віталій Юрійович 15.03.2004 1 127.160 Відмова    
48 Сопушинський Ігор Миколайович 15.08.2004 126.850 Відмова    
49 Косило Галина Олексіївна 20.09.1973 1 125.300 Відмова    
50 Шевчик Олександра Сергіївна 14.06.2005 125.200 Відмова    
51 Михалейко Ярослав Михайлович 15.06.2004 3 123.100 Відмова    
52 Маллаєва Олена Рашидівна 09.03.2002 2 122.800 Відмова    
53 Береговська Вероніка Петрівна 01.06.2003 3 122.500 Відмова    
54 Бойчук Богдан Романович 09.01.2004 1 104.417 Відмова