Вступ: інформація для вступників 2023 року


 

Оголошення

До уваги вступників до Прикарпатського національного університету!

Коротко та інформативно про правила вступу до Університету після школи – тут (переглянути)

Коротко та інформативно про правила вступу до Університету після коледжу – тут (переглянути)

Коротко та інформативно про правила вступу до магістратури – тут (переглянути)

Для вступників до коледжу Університету інформацію можна переглянути тут. Також, можна телефонувати у Приймальну комісію коледжу: 0989738094, або звернутися листом: vstup_ifk@pnu.edu.ua.

Також Ви можете ознайомитися із інформацію, яка є актуальною на сьогодні:

♦Запрошуємо Вас вступати до ПНУ та до Коледжу ПНУ у 2023 році (також в Університеті функціонує відокремлений структурний підрозділ у м. Коломия – Коломийський навчально-науковий інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника).

♦Для отримання консультацій щодо вступу до ПНУ необхідно звернутися у наш call center за телефоном 0950297789 або написати на електронну адресу Приймальної комісії листа (натиснути, щоб перейти для написання листа), або звернутися у відбіркові комісії факультетів (інститутів) ПНУ (натиснути, щоб переглянути адреси та телефони), або завітати до нас особисто (натиснути, щоб переглянути адресу), або скористатися нашою унікальною розробкоючат-ботом у Telegram.

♦Також, повідомляємо Вам, що Приймальна комісія ПНУ  проводить консультації щодо Правил вступу (Правил прийому) у 2023 році. Рекомендуємо Вам слідкувати або за нашим сайтом, або за нашими сторінками у соцмережах: Facebook

 


Правила та умови прийому на навчання у 2022 році (для вступників 2023 року не актуальні):

Архів вступної кампанії 2022 року