Засідання Приймальної комісії Івано-Франківського коледжу

Порядок денний засідання Приймальної комісії Івано-Франківського коледжу ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

(01.08.2018 р. о 18-00 год., ауд. 101)

1. Про відкликання рекомендацій до зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб вступникам, що вступають на ОКР молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, які не виконали вимоги до зарахування.

Москаленко Ю.М.

2. Про надання рекомендацій до зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб вступникам наступним за рейтингом, що вступають на ОКР молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, які виконали вимоги до зарахування.

Москаленко Ю.М.

3. Про зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб вступників, що вступають на ОКР молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, які виконали вимоги до зарахування.

Москаленко Ю.М.

4. Про переведення на вакантні місця державного замовлення вступників, що вступають на ОКР молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, що зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Москаленко Ю.М.

5. Про допуск до співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів вступників, що вступають на ОКР молодшого спеціаліста на базі повної загальної середньої освіти та здобутого освітнього рівня.

Москаленко Ю.М.

Рішення Приймальної комісії (Протокол засідання Приймальної комісії від 01.08.2018 року, № 8)