Засідання Приймальної комісії Івано-Франківського коледжу

Порядок денний засідання Приймальної комісії Івано-Франківського коледжу ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

(30.07.2018 р. о 10-00 год., ауд. 101)

1. Про відкликання рекомендацій до зарахування на місця державного замовлення вступникам, що вступають на ОКР молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, які не виконали вимог до зарахування.

Москаленко Ю.М.

2. Про надання рекомендацій до зарахування на місця державного замовлення вступникам наступним за рейтингом, що вступають на ОКР молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, з урахуванням виділення місць для переведення пільгових категорій вступників, що виконали вимоги до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

Москаленко Ю.М.

3. Про зарахування на місця державного замовлення вступників, що вступають на ОКР молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, які виконали вимоги до зарахування.

Москаленко Ю.М.

Рішення Приймальної комісії (Протокол засідання Приймальної комісії від 30.07.2018 р., № 7).