Засідання Приймальної комісії

Порядок денний спільного засідання Приймальної комісії ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та Івано-Франківського коледжу Приймальної комісії ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” (05.07.2018 р. о 17-00 год., ауд. 205)

1. Про допуск до складання додаткового фахового іспиту на ОР магістра.

Доповідають голови відбіркових комісій
декани/директори

2. Про допуск до складання додаткового фахового іспиту на ОР магістра за паперовою заявою за окремими спеціальностями.

Доповідає відповідальний
секретар Приймальної комісії
Запухляк Р.І.

3. Про встановлення схеми тестування для вступу на ОКР молодшого спеціаліста з ПЗСО, ОКР молодшого робітника та інших рівнів освіти.

Доповідає заступник відповідального
секретаря Приймальної комісії
Івасюк І.Я.

4. Про порядок затвердження змін до розкладу вступних випробувань.

Доповідає заступник відповідального
секретаря Приймальної комісії
Івасюк І.Я.

5. Про затвердження середнього балу додатків до документів про освіту 2018 року.

Доповідає відповідальний
секретар Приймальної комісії
Запухляк Р.І.

Рішення Приймальної комісії (Протокол від 05.07.2018 р № 11 засідання Приймальної комісії).

Рішення Приймальної комісії Івано-Франківського коледжу (Протокол від 05.07.2018 р № 4 засідання Приймальної комісії ІФК)