До уваги вступників на ОР магістра!

Шановні вступники!

Нагадуємо Вам, що вступники на спеціальності галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини» за всіма формами навчання, складають єдиний вступний іспит з іноземної мови, який передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання і вступне фахове випробування в університеті.

Вступники на на спеціальність 081 “Право”вступають до університету виключно за результатами єдиного фахового вступного випробування, яке передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Вступники на всі інші спеціальності складають вступні випробування в університеті!!!