Засідання Приймальної комісії

Порядок денний засідання Приймальної комісії ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”
(02.04.2018 р. о 12-00 год., ауд. 205)

1. Про допуск до участі у конкурсі вступників на здобуття ступеня доктора філософії денної та заочної форм навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, що успішно склали вступні випробування.

Запухляк Р.І.

2. Про надання рекомендацій на зарахування вступників на здобуття ступеня доктора філософії денної та заочної форм навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

Запухляк Р.І.

3. Про зарахування вступників на здобуття ступеня доктора філософії денної та заочної форм навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

Запухляк Р.І.

4. Про зміни до Правил прийому університету.

Доповідає заступник відповідального секретаря Приймальної комісії
Івасюк І.Я.

5. Про зміни до Положення про приймальну комісію Державного вищого навчального закладу “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Запухляк Р.І.

6. Про зміни до Положення про організацію вступних випробувань у ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Запухляк Р.І.

Рішення Приймальної комісії (Протокол №5 від 02.04.2018 року засідання Приймальної комісії).