Засідання Приймальної комісії

Порядок денний засідання Приймальної комісії ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

(19.03.2018 р. о 12-00 год., ауд. 205)

1. Про затвердження розкладу проведення творчих заліків.

Приймальної комісії Івасюк І.Я.

2. Про перенесення вступних випробувань вступникам на здобуття ступеня доктора філософії денної та заочної форм навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Доповідає відповідальний секретар
Приймальної комісії Запухляк Р.І.

3. Про допуск до вступних випробувань вступників на здобуття ступеня доктора філософії денної та заочної форм навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Доповідає відповідальний секретар
Приймальної комісії Запухляк Р.І.

4. Про зміни до Правил прийому університету.

Приймальної комісії Івасюк І.Я.

5. Про моніторинг представлення інформації для вступників на сайтах структурних підрозділів.

Приймальної комісії Івасюк І.Я.

6. Про затвердження плану-графіку навчань та перевірки знань Правил прийому та роботи з ЄДЕБО членів відбіркових комісій.

Приймальної комісії Івасюк І.Я.

Рішення Приймальної комісії (Протокол № 3 засідання Приймальної комісії від 19 березня 2018 року).