Засідання Приймальної комісії

Порядок денний спільного засідання Приймальної комісії ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та Івано-Франківського коледжу

(19.02.2018 р. о 12-00 год., ауд. 205)

1. Про підготовку до проведення “Дня вступника” підрозділами університету.

Доповідає заступник голови Приймальної комісії
Михайлишин Г.Й.

2. Про результат оновлення та розробки банку тестових завдань з конкурсних предметів для вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти, фахових випробувань для вступників на ступінь бакалавра, ступінь магістра.

Доповідає директор Навчально-наукового центру якості
надання освітніх послуг і дистанційного навчання
Масловський С.М.

3. Про затвердження розкладу проведення вступних випробувань в Університеті (доктор філософії, на кафедру військової підготовки — перший етап).

Доповідає заступник відповідального секретаря Приймальної комісії
Івасюк І.Я.

4. Про зміни до Правил прийому університету.

Доповідає відповідальний секретар Приймальної комісії
Запухляк Р.І.

5. Про зміни до Правил прийому Івано-Франківського коледжу.

Доповідає відповідальний секретар Приймальної комісії
Івано-Франківського коледжу
Івасюк І.Я.

Рішення Приймальної комісії університету (Протокол № 2 від 19 лютого 2018 року засідання Приймальної комісії університету).

Рішення Приймальної комісії Івано-Франківського коледжу (Протокол № 1 від 19 лютого 2018 року засідання приймальної комісії Івано-Франківського коледжу).