Засідання Приймальної комісії

Порядок денний засідання Приймальної комісії ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”
(29.01.2018 р. о 12-00 год., ауд. 205)

1. Обговорення та затвердження Плану роботи Приймальної комісії.

Запухляк Р.І.

2. Обговорення за затвердження Положення про апеляційну комісію Державного вищого навчального закладу “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Запухляк Р.І.

3. Обговорення за затвердження Положення про організацію вступних випробувань у ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” у 2018 році.

Запухляк Р.І.

4. Про оновлення та розробку банку тестових завдань з конкурсних предметів для вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти, фахових випробувань для вступників на ступінь бакалавра, ступінь магістра.

Декани факультетів, директори інститутів, коледжу

5. Про затвердження програм та екзаменаційних матеріалів для вступних випробувань на ступінь доктора філософії, на кафедру військової підготовки.

Запухляк Р.І.

6. Про склад відбіркових, предметних екзаменаційних та фахових атестаційних комісій, апеляційних комісій для організації прийому вступників у 2018 році.

Заступник Голови Приймальної комісії
Михайлишин Г.Й.

7. Про зміни до Правил прийому.

Запухляк Р.І.

Рішення Приймальної комісії (завантажити).