(22.04.2019 р. о 12-00 год., ауд. 205)

1. Про хід навчання працівників відбіркових комісій університету з питань організації вступної кампанії 2019 року.

Дмитришин М.І.

2. Про проведення пробних тестувань для вступників 2019 року.

Івасюк І.Я.

3. Про затвердження розкладу додаткових фахових вступних випробувань для вступників на ступінь магістра на спеціальності галузей знань 03 “Гуманітарні науки” (крім спеціальності 035 “Філологія”), спеціальностей галузей знань 05 “Соціальні та поведінкові науки”, 06 “Журналістика”, 07 «Управління та адміністрування», 12 «Інформаційні технології», 24 “Сфера обслуговування”, 28 «Публічне управління та адміністрування» 29 “Міжнародні відносини”, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) (денна і заочна форми навчання) та відносяться.

Івасюк І.Я.

4. Про зміни до Положення про Приймальну комісію ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, Положення про організацію вступних випробувань у ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Дмитришин М.І.

5. Про зміни до Положення про Приймальну комісію Івано-Франківського коледжу ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.

Доповідає відповідальний секретар Приймальної комісії коледжу
Івасюк І.Я.

6. Про Зміни до правил прийому до ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” у 2019 році.

Івасюк І.Я.

Рішення Приймальної комісії (Протокол засідання Приймальної комісії від 22 квітня 2019 року, №5).