Засідання Приймальної комісії ІФК 27.07.2019 р.

Порядок денний засідання Приймальної комісії Івано-Франківського коледжу ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

(27.07.2019 р. о 12-00 год., ауд. 519)

1. Про встановлення терміну виконання вимог до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб на ОКР молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти.

Відповідальний секретар приймальної комісії

Івасюк І.Я.

1. Про відкликання рекомендацій до зарахування на місця державного та регіонального замовлення вступникам, що вступають на ОРК молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, що не виконали вимоги до зарахування (списки).

Москаленко Ю.М.

1. Про додаткове надання рекомендацій до зарахування на місця державного та регіонального замовлення вступникам, що вступають на ОРК молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, що виконали вимоги до зарахування (списки).

Москаленко Ю.М.

1. Про зарахування на місця державного та регіонального замовлення вступників, що вступають на ОРК молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, що виконали вимоги до зарахування (списки).

Москаленко Ю.М.

Рішення Приймальної комісії (Протокол №3 засідання Приймальної комісії ІФК від 27.07.2019 року)