Засідання Приймальної комісії ІФК від 31.07.2019

Порядок денний засідання Приймальної комісії Івано-Франківського коледжу ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

(31.07.2019 р. о 11-00 год., ауд. 519)

1. Про відкликання рекомендацій до зарахування на місця за кошти фізичних та юридичних осіб вступникам, що вступають на ОРК молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, що не виконали вимоги до зарахування (списки).

Москаленко Ю.М.

2. Про додаткове надання рекомендацій до зарахування на місця за кошти фізичних та юридичних осіб вступникам, що вступають на ОРК молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, що виконали вимоги до зарахування (списки).

Москаленко Ю.М.

3. Про зарахування на місця за кошти фізичних та юридичних осіб вступників, що вступають на ОРК молодшого спеціаліста на базі базової загальної середньої освіти, що виконали вимоги до зарахування (списки).

Москаленко Ю.М.

4. Про допуск до участі у конкурсі вступників на ОКР молодшого спеціаліста на основі ОКР кваліфікованого робітника, ОКР молодшого спеціаліста та інших ступенів вищої освіти, що подали заяви на вступ за результатами іспитів (списки).

Москаленко Ю.М.

5. Про надання рекомендацій до вступників на ОКР молодшого спеціаліста на основі ОКР кваліфікованого робітника, ОКР молодшого спеціаліста та інших ступенів вищої освіти, що подали заяви на вступ за результатами іспитів (списки).

Москаленко Ю.М.

6. Про зарахування на місця за кошти фізичних та юридичних осіб вступників, що вступають на ОКР молодшого спеціаліста на основі ОКР кваліфікованого робітника, ОКР молодшого спеціаліста та інших ступенів вищої освіти, що виконали вимоги до зарахування (списки)

Москаленко Ю.М.

Рішення Приймальної комісії ІФК (Протокол засідання Приймальної комісії ІФК від 31.07.2019 року, № 4)