Документи для вступу на кафедру військової підготовки (2023 р)

Вступники на кафедру військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника подають такі документи:

1. Заяву встановленої форми;
  2. Копію  паспорта громадянина України з додатком (при собі мати оригінал);
  3. Копію посвідчення про приписку до призовної дільниці (для осіб чоловічої статі);
  4. Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (при собі мати оригінал);
  5. Копію документа про вищу освіту та додатка до нього (при собі мати оригінал);
  6. Довідка з місця навчання;
  7. Копію військового квитка при наявності (при собі мати оригінал);
  8. Довідка військово-лікарської комісії (направлення для проходження ВЛК надається на кафедрі військової підготовки);
  9. Дві кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
  10.  Папка скорозшивач з файлами (10 штук).

Копії документу, що посвідчує особу та громадянство, військового квитка (посвідчення про приписку) не підлягають засвідченню. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

Після подання документів Приймальна комісія приймає рішення про допуск до складання вступних іспитів вступників на кафедру військової підготовки Університету.