04.07.2019
014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (магістр)
025 Музичне мистецтво (магістр)
05.07.2019
014.03 Середня освіта (Історія)
011 Освітні, педагогічні науки
014.15 Середня освіта (Природничі науки) (Група 1)
014 Середня освіта (географія)
014.15 Середня освіта (Природничі науки) (Група 2)
014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 091 Біологія, Біологія. Лабораторна діагностика
014 Середня освіта (Філологія)
012 Дошкільна освіта (Група 1)
012 Дошкільна освіта (Група 2)
06.07.2019
014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) (Група 1)
023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Група 1)
09.07.2019
025 Музичне мистецтво (Група 2)
014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (Група 2)
10.07.2019
014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) (Група 2)
023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Група 2)
12.07.2019
014 Середня освіта (Інформатика)
112 Прикладна та теоретична статистика
014.03 Середня освіта (Історія)
292 Міжнародні економічні відносини
011 Освітні, педагогічні науки (Група 2)
073 Менеджмент (Управління міжнародним бізнесом)
241 Готельно-ресторанна справа (Курортна справа)
121 Інженерія програмного забезпечення
073 Менеджмент (Бізнес-адміністрування (1,9), Управління навчальним закладом (1,4))
014.15 Середня освіта (Природничі науки)
014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 091 Біологія, Біологія. Лабораторна діагностика
014.15 Середня освіта (Природничі науки)
014 Середня освіта (географія)
17.07.2019
025 Музичне мистецтво (Група 3)
014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (Група 4)
014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) (група 3)
16.07, 18.07, 19.07
Іноземна мова (для спеціальностей, які не мають ЄВІ з іноземної мови)
19.07.2019
035 Філологія (Група Ф1) (англійська мова і література)
035 Філологія (Група Н1) (англійська мова і література)
035 Філологія (Група А1) (німецька мова і література)
035 Філологія (Група КТ1) (англійська мова і література)
035 Філологія (Група Н2) (англійська мова і література)
035 Філологія (Група А1) (французька мова і література)
035 Філологія (Група Н3) (англійська мова і література)
035 Філологія (Група Н4) (англійська мова і література)
035 Філологія (Група А2) (німецька мова і література)
014.03 Середня освіта (Історія) (Група 1)
123 Комп’ютерна інженерія (Група 1)
22.07.2019
014 Середня освіта (Інформатика) (Група 1)
Журналістика та медіакомунікація (Група 1)
023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Група 1)
035 Філологія (польська мова і література) (Група 1)
014 Середня освіта (фізична культура) (Група 1)
017 Фізична культура і спорт (Група 1)
014 Середня освіта (фізична культура) (Група 2)
017 Фізична культура і спорт (Група 2)
017 Фізична культура і спорт (Група 3)
051 Економіка (економічна кібернетика) (Група 1)
071 Облік і оподаткування (Група 1)
071 Облік і оподаткування (Група 2)
012 Дошкільна освіта (Група 1)
012 Дошкільна освіта (Група 2)
012 Дошкільна освіта (Група 3)
012 Дошкільна освіта (Група 4)
012 Дошкільна освіта (Група 5)
073 Менеджмент (Бізнес-адміністрування (1,9), Управління навчальним закладом (1,4)) (Група 1)
073 Менеджмент (Бізнес-адміністрування (1,9), Управління навчальним закладом (1,4)) (Група 2)
013 Початкова освіта (Група 1)
013 Початкова освіта (Група 2)
013 Початкова освіта (Група 3)
013 Початкова освіта (Група 4)
013 Початкова освіта (Група 5)
23.07.2019
035 Філологія (Група 1) (англійська мова і література)
035 Філологія (Група 2) (англійська мова і література)
035 Філологія (Група 3) (англійська мова і література)
035 Філологія (Група 4) (англійська мова і література)
122 Комп’ютерні науки (Група 1)
014 Середня освіта (Інформатика) (Група 2)
113 Прикладна математика (Група 1)
014 Середня освіта (Інформатика) (Група 3)
112 Прикладна та теоретична статистика (Група 1)
014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) (Група 1)
241 Готельно-ресторанна справа (Курортна справа) (Група 1)
241 Готельно-ресторанна справа (Курортна справа) (Група 2)
013 Початкова освіта (Група 6)
013 Початкова освіта (Група 7)
013 Початкова освіта (Група 8)
013 Початкова освіта (Група 9)
072 Фінанси, банківська справа та страхування (Група 1)
072 Фінанси, банківська справа та страхування (Група 2)
012 Дошкільна освіта (Група 6)
227 Фізична терапія, ерготерапія (Група 1)
227 Фізична терапія, ерготерапія (Група 2)
227 Фізична терапія, ерготерапія (Група 3)
24.07.2019
035 Філологія (Група 1) (французька мова і література)
035 Філологія (Група 1) (німецька мова і література)
121 Інженерія програмного забезпечення (Група 1)
231 Соціальна робота (Група 1)
231 Соціальна робота (Група 2)
231 Соціальна робота (Група 3)
011 Освітні, педагогічні науки (Група 1)
011 Освітні, педагогічні науки (Група 2)
171 Електроніка. Автомобільна електроніка. (Група 1)
242 Туризм (Туризмознавство) (Група 1)
242 Туризм (Туризмознавство) (Група 2)
242 Туризм (Туризмознавство) (Група 3)
242 Туризм (Туризмознавство) (Група 4)
292 Міжнародні економічні відносини (Група 1)
014 Середня освіта (географія) (Група 1)
014.15 Середня освіта (Природничі науки) (Група 1)
014.15 Середня освіта (Природничі науки) (Група 2)
073 «Менеджмент» (Управління міжнародним бізнесом) (Група 1)
205 Лісове господарство (Група 1)
014 Середня освіта (географія) (Група 2)
091 Біологія (Лабораторна діагностика) (Група 2)
25.07.2019
035 Філологія (Група 5) (англійська мова і література)
035 Філологія (Група 2) (німецька мова і література)
123 Комп’ютерна інженерія (Група 1)
091 Біологія (Лабораторна діагностика) (Група 1)
091 Біологія (Лабораторна діагностика) (Група 2)
091 Біологія (Біохімія) (Група 1)
091 Біологія (Біохімія) (Група 2)
014 Середня освіта (Інформатика) (Група 2)
113 Прикладна математика (Група 1)
025 Музичне мистецтво (Група 3)
025 Музичне мистецтво (Група 1)
051 Економіка (Прикладна економіка) (Група 1)
091 Біологія (на основі ОР «Бакалавр», ОР «Спеціаліст», ОР «Магістр»)
101 Екологія (на основі ОР «Бакалавр», ОР «Спеціаліст», ОР «Магістр»)
26.07.2019
Додатковий фаховий іспит (Група 1)
Додатковий фаховий іспит (Група 2)
Додатковий фаховий іспит (Група 3)
Додатковий фаховий іспит (Група 4)
Додатковий фаховий іспит (Група 5)
Додатковий фаховий іспит (Група 6)
Додатковий фаховий іспит (Група 7)
Додатковий фаховий іспит (Група 8)
Іспит з іноземної мови (англійська мова) (Група 1)
Іспит з іноземної мови (англійська мова) (Група 2)
Іспит з іноземної мови (англійська мова) (Група 3)
Іспит з іноземної мови (німецька мова) (Група 1)
017 Фізична культура і спорт; 014 Середня освіта (фізична культура) (Група 1)
22.08.2019
Додатковий фаховий іспит (Група ДФ-1)
Додатковий фаховий іспит (Група ДФ-2)
Додатковий фаховий іспит (Група ДФ-3)
Іспит з іноземної мови (Група А-1)
Іспит з іноземної мови (Група А-2)
Іспит з іноземної мови (Група А-3)
Іспит з іноземної мови (Група А-4)
Іспит з іноземної мови (Група А-5)
Іспит з іноземної мови (Група Н-1)
Іспит з іноземної мови (Група Фр-1)
Іспит з іноземної мови (Група І-1)
14.09.2019
Додатковий фаховий іспит (Група ДФ-1)
Іспит з іноземної мови (Група А-1)
Іспит з іноземної мови (Група Н-1)