Часті запитання

Ми не відповідаємо на листи в яких зазначена електронна адреса з домену .ru, зокрема mail.ru!!!

1. Які предмети необхідно складати за формою ЗНО для вступу на перший курс освітнього рівня “Бакалавр”?

Таку інформацію можна отримати з Додатку № 5 Правил прийому університету або з Додатку №4 Умов прийому 2018 року.

2. Яка вартість навчання у 2018 році?

На сьогоднішній день вартість встановлена на рівні 2017 року, з якою можна ознайомитися у додатку 1 до Правил прийому університету. Якщо будуть зміни, то ми їх обов’язково оприлюднимо на нашому сайті.

3. Як подати електронну заяву на вступ?

4. Чи є в Університеті кафедра військової підготовки?

В Університеті діє кафедра військової підготовки, яка здійснює прийом за такими спеціальностями:

  • Застосування автомобільних з’єднань, військових частин і підрозділів – 5900 грн за рік;
  •  Соціальна психологія – 5900 грн за рік;
  •  Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем – 5900 грн за рік;
  •  Експлуатація та ремонт автомобільної техніки та гусеничних машин – 5900 грн за рік.

Вступ на кафедру військової підготовки регулюється окремими Правилами прийому (відкрити). Вартість навчання вказана за 2017 рік і в цьому році може бути змінена.

5. Якщо я склав (ла) ЗНО з певних предметів, то на які спеціальності я можу вступити?

Ми підготували помічника з вибору спеціальності, який можна відкрити за посиланням link.

6. У мене вже є вища освіта і я хочу здобути іншу. Які умови вступу? Чи потрібно ЗНО?

Цього року є дві можливості здобуття вищої освіти за іншою спеціальністю.

Перша – це вступ на ОР бакалавра на другий (третій) курс за результатами вступних випробувань в університеті, що відбуваються у формі тестування з використанням комп’ютерних технологій. ЗНО в цьому випадку не потрібне. На який курс відбувається вступ та які конкурсні предмети необхідно складати можна дізнатися із додатку 8 до Правил прийому університету. На другий чи на третій курс залежить від Вашої позиції у рейтингу вступників та кількості вакантних місць. Додаткова інформація для таких вступників є також у розділі “Важлива інформація”, вибрати категорію “ОР бакалавра (на основі здобутого рівня вищої освіти)”.

Друга можливість передбачає вступ на ОР магістра, де в залежності від обраної спеціальності, вступ може відбуватися за результатами вступних випробувань в університеті, що відбуваються у формі тестування з використанням комп’ютерних технологій, комбінуватися із єдиним вступним іспитом з іноземної мови (спеціальності галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини» за всіма формами навчання), який передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання  і вступними фаховими випробуваннями в університеті, а також виключно за результатами єдиного фахового вступного випробування, яке передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання на спеціальність 081 “Право”. Дізнатися чи передбачено вступ на ОР магістра відповідної спеціальності з іншої спеціальності можна із додатку 4 до Правил прийому університету. Якщо є запис для відповідної спеціальності “Інші спеціальності” або вказаний чіткий перелік інших спеціальностей, то такий вступ є можливим. Крім того, там же зазначено, які вступні випробування будуть на відповідну спеціальність.

Додаткова інформація для вступників на ОР магістра з іншої спеціальності є також у розділі “Важлива інформація”, вибрати категорію “ОР магістра”.

Програмові вимоги для всіх вступних випробувань будуть оприлюднені на сайті за три місяці до початку прийому документів, тобто орієнтовно в квітні.

7. Чи є в Університеті підготовчі курси?

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує учнів 9-11 класів, випускників шкіл минулих років, студентів і слухачів професійно-технічних навчальних закладів і вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації для поглибленого вивчення дисциплін і підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання на 5-, 4-, 3-, 2- місячні підготовчі курси, а також учнів 9 класів для підготовки до вступу в Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Деталі за посиланням.

8. ТОП-6 найтиповіших помилок, яких може уникнути вступник під час заповнення електронного кабінету.

Відкрити документ можна за ТОП-6 найпоширеніших помилок вступників при подачі електронної заяви на вступ.