Склад Приймальної комісії (2022)

Керівництво Приймальної комісії

  • Голова Приймальної комісії Цепенда І.Є. – ректор Університету.
  • заступник голови Приймальної комісії Михайлишин Г.Й. – проректор з науково-педагогічної роботи;
  • заступник голови Приймальної комісії Шинкарук Я.І. – проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку;
  • відповідальний секретар Приймальної комісії Лапковський Е.Й. – завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії;
  • заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Бойчук В.М. – професор кафедри фізики і методики викладання;
  • заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Івасюк І.Я. – директор центру ДНМОД;
  • відповідальна особа Приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв Жолоб О.М. – провідний фахівець і адміністратор по роботі з ЄДЕБО;

 

Члени Приймальної комісії:

  1. Благун І.С. – декан економічного факультету;
  2. Васильєва В.А. – директор навчально-наукового юридичного інституту;
  3. Великочий В.С. – декан факультету туризму;
  4. Гасюк І.М. – декан фізико-технічного факультету;
  5. Голод Р.Б. – декан факультету філології;
  6. Заграй Л.Д. – декан факультету психології;
  7. Грицан А.В. – директор навчально-наукового інституту мистецтв;
  8. Кондур О.С. – декан педагогічного факультету;
  9. Кугутяк М.В. – декан факультету історії, політології і міжнародних відносин;
  10. Москаленко Ю.М. – директор Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;
  11. Нагорняк М.М. – директор інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки;
  12. Пилипів В.М. – декан факультету математики та інформатики;
  13. Плекан Ю.В. – директор Коломийського навчально-наукового інституту;
  14. Случик В.М. – декан факультету природничих наук;
  15. Яців Я.М. – декан факультету фізичного виховання і спорту;
  16. Яцків Н.Я.. – декан факультету іноземних мов;
  17. Ільницький Р.В. – завідувач відділу аспірантури та докторантури;
  18. Пономаренко А.І. – завідувач кафедри військової підготовки;
  19. Дюк Н.С. – голова профспілкового комітету студентів (за згодою);
  20. Лялюк В.І. – т.в.о. голови Студентського сенату (за згодою).