Порядок денний засідання Приймальної комісії 18.02.2019 року

Порядок денний засідання Приймальної комісії ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” (18.02.2019 р. о 12-00 год., ауд. 205)

1. Про профорієнтаційну роботу підрозділів університету (узагальнена інформація за поданнями підрозділів).

відповідальний секретар Приймальної комісії
Запухляк Р.І.

2. Про результат оновлення та розробки банку тестових завдань з конкурсних предметів для вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти, фахових випробувань для вступників на ступінь бакалавра, ступінь магістра.

заступник відповідального секретаря Приймальної комісії
Івасюк І.Я.

3. Про затвердження розкладу проведення вступних випробувань в Університеті на кафедру військової підготовки — перший етап.

заступник відповідального секретаря Приймальної комісії
Дмитришин М.І.

4. Про допуск до вступних випробувань вступників на здобуття ступеня доктора філософії денної та заочної форм навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

голова відбіркової комісії
Ільницький Р.В.

5. Про зміни до Правил прийому до Державного вищого навчального закладу “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” у 2019 році.

відповідальний секретар Приймальної комісії
Запухляк Р.І.

Рішення Приймальної комісії (Протокол засідання Приймальної комісії від 18 лютого 2019 року, №2).