Коротка інформація для вступників, що бажають здобути другу вищу освіту: вступна

• Якщо у Вас є диплом бакалавра, чи спеціаліста, чи магістра – Ви можете здобути другу вищу освіту шляхом вступу в магістратуру. Термін навчання в магістратурі 1 рік 4 місяці. По завершенні навчання Ви здобудете другий (магістерський) рівень вищої освіти і отримаєте диплом магістра за обраною спеціальністю.
  • На більшість спеціальностей в Університеті, які оголосили прийом в магістратуру можна вступити на навчання за неспорідненою спеціальністю. Детальніше – у правилах прийому до Університету. Для уточнення інформації, також можна звернутися до нас із листом (написати листа у приймальну комісію), або зателефонувати у відбіркову комісію факультету, який проводить прийом на обрану вами спеціальність (контакти відбіркових комісій).
  • Якщо Ви вирішили поступати в магістратуру, Вам сюди: натиснути, щоб переглянути.

Якщо Ви:

• маєте вищу освіту (маєте диплом бакалавра, спеціаліста, магістра), чи
  • не менше одного року здобуваєте освітній ступінь бакалавра і виконуєте у повному обсязі навчальний план

та вирішили здобути вищу освіту за першим (бакалаврським) рівнем освіти за неспорідненою спеціальністю у межах вакантних місць ліцензійного обсягу, то Ви можете поступити на навчання на другий (третій) курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра  (для осіб, які не менше одного року здобувають освітній ступінь бакалавра і виконують у повному обсязі навчальний план  – для здобуття освітнього ступеня бакалавра за іншою спеціальністю – на другий курс в Університеті в межах вакантних місць ліцензійного обсягу).

• Термін навчання при вступі на другий курс – 2 роки 10 місяців
  • Термін навчання при вступі на третій курс – 1 рік 10 місяців.
  • По завершенні навчання на першому (бакалаврському) рівні освіти Ви отримаєте диплом бакалавра за обраною Вами спеціальністю.

У такому випадку Вам сюди: натиснути, щоб переглянути