Засідання Приймальної комісії

Порядок денний засідання Приймальної комісії ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” (20.08.2018 р. о 10-00 год., ауд. 205)

1. Про відкликання наданих рекомендацій до зарахування за кошти державного бюджетувступникам на ОР магістра на базі ОР бакалавраденної та заочної форм навчання,що не виконали вимог для зарахування (списки).

Доповідають голови відбіркових комісій

2. Про надання рекомендацій до зарахування за кошти державного бюджету вступникам на ОР магістра на базі ОР бакалавра денної та заочної форм навчання наступним за рейтингом, що виконали вимоги для зарахування (списки).

Доповідають голови відбіркових комісій

3. Про зарахування за кошти державного бюджету вступників на ОР магістра на базі ОР бакалавра денної та заочної форм навчання, які виконали вимоги до зарахування (списки).

Доповідають голови відбіркових комісій

4. Про допуск до участі у конкурсі вступників на ступінь доктора філософії на науковий ступінь доктора наук (списки).

Голова відбіркової комісії Ільницький Р.В.

5. Про надання рекомендацій до зарахування за кошти державного бюджету та за кошти фізичних або юридичних осіб вступникам на ступінь доктора філософії на науковий ступінь доктора наук (списки).

Голова відбіркової комісії Ільницький Р.В.

6. Про зарахування за кошти державного бюджету та за кошти фізичних або юридичних осіб вступників на ступінь доктора філософії на науковий ступінь доктора наук, які виконали вимоги до зарахування (списки).

Голова відбіркової комісії Ільницький Р.В.

7. Різне.

Рішення Приймальної комісії (Протокол засідання Приймальної комісії від 20.08.2018 року, № 27).