Засідання Приймальної комісії

Порядок денний засідання Приймальної комісії ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” (13.08.2018 р. о 10-00 год., ауд. 205)

1. Про відкликання наданих рекомендацій до зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб вступникам на ОР бакалавра на базі ОКР молодшого спеціаліста заочної форми навчання, що не виконали вимог для зарахування (списки).

Доповідають
голови відбіркових комісій

2. Про надання рекомендацій до зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб вступникам на ОР бакалавра на базі ОКР молодшого спеціаліста заочної форми навчання наступним за рейтингом, що виконали вимоги для зарахування (списки).

Доповідають
голови відбіркових комісій

3. Про зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб вступників на ОР бакалавра на базі ОКР молодшого спеціаліста заочної форми навчання, що виконали вимоги для зарахування (списки).

Доповідають
голови відбіркових комісій

4. Про відкликання наданих рекомендацій до зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб вступникам на ОР бакалавра за іншою спеціальністю заочної форми навчання, що здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень) вищої освіти, або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний план та не виконали вимог для зарахування (списки).

Доповідають
голови відбіркових комісій

5. Про надання рекомендацій до зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб вступникам на ОР бакалавра за іншою спеціальністю заочної форми навчання, що здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень) вищої освіти, або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний план наступним за рейтингом та виконали вимоги для зарахування (списки).

Доповідають
голови відбіркових комісій

6. Про зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб вступників на ОР бакалавра за іншою спеціальністю заочної форми навчання, що здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень) вищої освіти, або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний план та виконали вимоги для зарахування (списки).

Доповідають
голови відбіркових комісій

7. Різне.

Рішення Приймальної комісії (Протокол засідання Приймальної комісії від 13.08.2018 року, № 24)