Зареєструватися на МКТ/МТНК (для вступників у магістратуру на кон’юнктурні спеціальності)

Інформація на цій сторінці стосується вступників у магістратуру, на кон’юнктурні спеціальності (перелік цих спеціальностей подано нижче по тексту).

На цій сторінці ви прочитаєте:

1. Терміни реєстрації на МКТ/МТНК
  2. На які спеціальності потрібні МКТ (магістерський комплексний тест) та МТНК (магістерський тест навчальної компетентності)
  3. Де реєструватися і які документи необхідно підготувати для реєстрації
  4. Де переглянути вичерпну інформацію про МКТ і МТНК.

1. Терміни реєстрації на МКТ/МТНК

19 вересня 2022 року

МКТ і МТНК складаються у вигляді ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання), що проводиться під керівництвом УЦОЯО (українського центру оцінювання якості освіти).

МКТ (магістерський комплексний тест) потрібно складати для вступників у магістратуру на спеціальність 081 Право.

МТНК (магістерський тест навчальної компетентності) необхідно складати для вступників у магістратуру на такі спеціальності:

Спеціальність (освітня програма) Факультет, відповідальний за реєстрацію
  • 051 Економічна кібернетика
  • 051 Прикладна економіка
  • 071 Облік і оподаткування
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
  • 073 Менеджмент організацій та адміністрування
  • 073 Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
  • 075 Маркетинг
Економічний факультет
  • 073 Бізнес-адміністрування
  • 073 Управління навчальним закладом
Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки
  • 052 Політологія
  • 073 Управління міжнародним бізнесом
  • 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
  • 292 Міжнародні економічні відносини
Факультет історії, політології і міжнародних відносин
  • 053 Психологія
  • 053 Клінічна та реабілітаційна психологія
Факультет психології
  • 061 Журналістика та медіакомунікація
Факультет філології

3. Які документи необхідно підготувати для реєстрації

Для успішної реєстрації, в тому числі, необхідно приготувати такі документи:

• копію документу, що посвідчує особу;
  • копії диплому та додаток до диплома відповідного ступеня вищої освіти або
  • копію довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2022 р. встановленого зразка, яка видається навчальним закладом, де навчається вступник (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • копію облікової картки платника податків (крім осіб, які через релігійні переконання відмовились від отримання картки);
  • інформацію про необхідність створення особливих умов (копію медичного висновку форми №086-3/о із зазначенням коду умови) для проходження ЗНО та його копію;
  • копію фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

4.Де переглянути вичерпну інформацію про МКТ і МТНК.