Списки на ОР магістра 2019

04.07.2019

014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (магістр)

025 Музичне мистецтво (магістр)

05.07.2019

014.03 Середня освіта (Історія)

011 Освітні, педагогічні науки

013 Початкова освіта

231 Соціальна робота

091 Біологія (Біохімія)

014.15 Середня освіта (Природничі науки) (Група 1)

014 Середня освіта (географія)

014.15 Середня освіта (Природничі науки) (Група 2)

201 Агрономія

205 Лісове господарство

014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 091 Біологія, Біологія. Лабораторна діагностика

014 Середня освіта (Філологія)

014 Середня освіта (фізика) (денна, заочна), 104 Фізика та астрономія, 105. Прикладна фізика та наноматеріали, 171 Автомобільна електроніка (Група 1)

014 Середня освіта (фізика) (денна, заочна), 104 Фізика та астрономія, 105. Прикладна фізика та наноматеріали, 171 Автомобільна електроніка (Група 2)

012 Дошкільна освіта (Група 1)

012 Дошкільна освіта (Група 2)

06.07.2019

022 Дизайн (Група 1)

014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) (Група 1)

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Група 1)

09.07.2019

025 Музичне мистецтво (Група 2)

014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (Група 2)

10.07.2019

014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) (Група 2)

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Група 2)

022 Дизайн (Група 2)

12.07.2019

014 Середня освіта (Інформатика)

112 Прикладна та теоретична статистика

113 Прикладна математика

014 Середня освіта (Математика), 111 Математика комп’ютерних технологій, 111 Актуарна та фінансова математика

014.03 Середня освіта (Історія)

052 Політологія

292 Міжнародні економічні відносини

011 Освітні, педагогічні науки (Група 2)

231 Соціальна робота

035 Філологія (українська мова і література), 014 Середня освіта (українська мова і література) (Група 2)

073 Менеджмент (Управління міжнародним бізнесом)

014 Середня освіта (фізика) (денна, заочна), 104 Фізика та астрономія, 105. Прикладна фізика та наноматеріали, 171 Автомобільна електроніка

241 Готельно-ресторанна справа (Курортна справа)

242 Туризм (Туризмознавство)

013 Початкова освіта

121 Інженерія програмного забезпечення

073 Менеджмент (Бізнес-адміністрування (1,9), Управління навчальним закладом (1,4))

014.15 Середня освіта (Природничі науки)

201 Агрономія

205 Лісове господарство

014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 091 Біологія, Біологія. Лабораторна діагностика

014.15 Середня освіта (Природничі науки)

101 Екологія

102 Хімія

014 Середня освіта (географія)

17.07.2019

025 Музичне мистецтво (Група 3)

014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) (Група 4)

014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) (група 3)

16.07, 18.07, 19.07

Іноземна мова (для спеціальностей, які не мають ЄВІ з іноземної мови)

Іноземна мова (Група А47)

Іноземна мова (Група А48)

Іноземна мова (Група А49)

Іноземна мова (Група Н9)

19.07.2019

035 Філологія (Група Ф1) (англійська мова і література)

035 Філологія (Група Н1) (англійська мова і література)

035 Філологія (Група А1) (німецька мова і література)

035 Філологія (Група КТ1) (англійська мова і література)

035 Філологія (Група Н2) (англійська мова і література)

035 Філологія (Група А1) (французька мова і література)

035 Філологія (Група Н3) (англійська мова і література)

035 Філологія (Група Н4) (англійська мова і література)

035 Філологія (Група А2) (німецька мова і література)

014.03 Середня освіта (Історія) (Група 1)

123 Комп’ютерна інженерія (Група 1)

23.07.2019

035 Філологія (Група 1) (англійська мова і література)

035 Філологія (Група 2) (англійська мова і література)

035 Філологія (Група 3) (англійська мова і література)

035 Філологія (Група 4) (англійська мова і література)

24.07.2019

035 Філологія (Група 1) (французька мова і література)

035 Філологія (Група 1) (німецька мова і література)

25.07.2019

035 Філологія (Група 5) (англійська мова і література)

035 Філологія (Група 2) (німецька мова і література)