Вступникам у магістратуру: додаткова реєстрація на ЄВІ

Якщо Ви не встигли зареєструватися на ЄВІ у період до 3 червня 2021 року, або якщо Ви отримали негативний результат під час  здачі основної сесії ЄВІ, то Ви маєте можливість взяти участь у “спеціально організованій сесії” ЄВІ, яку проводить Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

  • Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться 11 вересня 2021 року.
  • Реєстрація вступників для участі у спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме з 27 липня до 5 серпня (реєстраційна форма з’явиться 27 липня на сайті приймальної комісії).

Для вступників, які будуть брати участь у цій сесії ЄВІ діятиме пункт 7 розділу V Правил прийому, який визначає терміни та строки другого етапу  конкурсного відбору у магістратуру, проте, прийом буде відбуватися тільки на місця за кошти фізичних та юридичних осіб за умови створення Університетом небюджетної конкурсної пропозиції (такі конкурсні пропозиції будуть створюватися для спеціальностей, які внаслідок основного набору будуть мати вакантні місця):

Етап Терміни
Прийом заяв та документів розпочинається: 15 вересня
закінчується: 23 вересня
Фахові вступні випробування проводяться: 24-26 вересня
Терміни оприлюднення рейтингових списків вступників: 28 вересня
Виконання вступниками вимог до зарахування, які отримали рекомендації: за кошти фізичних та юридичних осіб
01 жовтня
Терміни зарахування вступників: за кошти фізичних та юридичних осіб
до 04 жовтня

Посилання на сторінку УЦОЯО із інформацію про спеціально організовану сесію ЄВІ (настиснути, щоб перейти)

ІІ. Особливості вступу для осіб, які будуть вступати у магістратуру на основі диплома магістра (спеціаліста) (витяг із Правил прийому)

Відповідно до розділу VIII, пункту 16 Правил прийому до університету, вступники до магістратури, які вступають на основі диплома магістра (спеціаліста) (крім спеціальності 081 «Право») можуть не здавати ЄВІ з іноземної мови і вступати до Університету на основі вступних іспитів з іноземної мови. Проте, реалізація цього права можлива тільки за умови створення небюджетної (навчання за кошти фізичних та юридичних осіб) конкурсної пропозиції з обраної спеціальності  (така пропозиція створюється при наявності вакантних місць після основного набору). Відповідно, такі абітурієнти зможуть взяти участь у другому етапі набору до магістратури (терміни подані вище).

Також, для зменшення навантаження на роботу Приймальної комісії у вересні, ця категорія вступників може брати участь у основному наборі у липні (прийом документів із 15 липня по 23 липня, вступні іспити із 19 липня по 30 липня), проте оприлюднення рейтингових списків та зарахування цієї категорії осіб буде відбуватися за термінами другого етапу набору (за умови створення небюджетних конкурсних пропозицій) – відповідно 28 вересня та 4 жовтня.